Niezależnie od tego, czy chcecie wziąć ślub na plaży, w gaju oliwnym czy na tarasie widokowym, bardzo ważny jest wystrój miejsca, w którym odbywa się ślub.

Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Takim must-have podczas ślubu w plenerze jest gazebo, ozdobny metalowy łuk lub okrąg, lub drewniany prostokąt, sześciokąt czy trójkąt. Każdy z tych elementów warto ozdobić kwiatami, girlandami oraz materiałem. W zależności od tego, czy jest to ślub  w stylu morskim, boho, glamour, czy rustykalnym, dobieramy odpowiednie do stylu aranżacje.

I tak na przykład do stylu boho czy rustykalnego idelanie będą pasować drewniane aranżacje udekorowane w trawy pampas. Natomiast do stylu glamourgazebo lub łuk udekorowany w zwiewne tiule z kwiatami..

Ślub w Grecji
Ślub w Grecji

Kolejne niezbędne dekoracje ślubu plenerowego to te, które zdobić będą Waszą drogę do miejsca zaślubin oraz służące do przystrojenia krzeseł. Alejkę, prowadzącą do altanki, warto ozdobić lampionami, ustawionymi wzdłuż jej obydwu boków, oraz rozsypanymi po niej płatkami kwiatów.

Podczas ślubu na plaży dobrze się sprawdza alejka z rozgwiazd. Krzesła dla gości będą się pięknie prezentować, gdy przypniecie do nich małe bukieciki kwiatów lub z gałązek oliwek, lub ozdobicie koronkowymi wstążkami.

Ślub w Grecji