O Nas

Witamy. Nasza agencja istnieje na rynku od ponad 10 lat

Turquoise Inspiration Events to agencja ślubna z wieloletnim doświadczeniem. To właśnie TurquoiseInspirationEvents jest pierwszą polską firmą, która zaczęła organizować śluby na Zakynthos. Od roku  2014 zorganizowaliśmy setki ślubów, a dzięki ciężkiej pracy, zdobyliśmy zaufanie Klientów.

Dzięki profesjonalizmowi, wieloletniemu doświadczeniu, znajomości lokalnego rynku i współpracy z najlepszymi usługodawcami, wyrobiliśmy sobie markę najlepszej polskiej firmy organizującej śluby na Zakynthos.

Każdy ślub koordynujemy osobiście i nie korzystamy z usług pośredników. W naszej ofercie znajdziecie również miejsca dostępne wyłącznie dla Klientów TurquoiseInspirationEvents.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy ekspertami w ślubach na Zakynthos i powierzając nam organizację swojego ślubu, macie gwarancję, iż zrobimy wszystko, aby spełnić Wasze marzenia

Sylwia

Właściciel/Konsultant

Agnieszka

Konsultant

Niki

Celebrant/Konsultant

Klaudia

Konsultant

Robimy to co kochamy i robimy to najlepiej

15

PERSONEL

520

ŚLUBY

37

MIEJSCA

21

PARTNERZY

01. DOŚWIADCZENIE

Od 2014 roku zorganizowaliśmy prawie 300 ślubów, z czego 80% to śluby na Zakynthos. Znamy bardzo dobrze lokalny rynek i nie straszne nam wyzwania i praca w stresie.

02. PROFESJONALIZM

Nasz zespół składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Potrafimy słuchać, doradzać i służymy pomocą przez cały etap planowania ślubu.

03. ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Podejmując się organizacji ślubu macie gwarancję, iż nie traficie w ręce pośredników oraz iż Wasz ślub będzie legalnie zarejestrowany w kraju Waszego zamieszkania. Dbamy o Klienta od momentu podpisania umowy do odbioru polskiego aktu małżeństwa.

04. JAKOŚĆ

Korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych i doświadczonych podwykonawców. Stawiamy na jakość, nie na ilość.