Usługi

DOŚWIADCZENIE

Od 2014 roku zorganizowaliśmy prawie 300 ślubów, z czego 80% to śluby na Zakynthos. Znamy bardzo dobrze lokalny rynek i nie straszne nam wyzwania i praca w stresie.

PROFESJONALIZM

Nasz zespół składa się z osób z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Potrafimy słuchać, doradzać i służymy pomocą przez cały etap planowania ślubu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Podejmując się organizacji ślubu macie gwarancję, iż nie traficie w ręce pośredników oraz iż Wasz ślub będzie legalnie zarejestrowany w kraju Waszego zamieszkania. Dbamy o Klienta od momentu podpisania umowy do odbioru polskiego aktu małżeństwa.

JAKOŚĆ

Korzystamy wyłącznie z usług sprawdzonych i doświadczonych podwykonawców. Stawiamy na jakość, nie na ilość.

Przykładowe pakiety

Pakiety 2-10 osób

Ślub cywilny na plaży od

1900€

Koordynacja ślubu

Opłaty administracyjne

Grecki celebrant

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów

Bukiet i butonierka

Fotograf

Stolik ceremonii

Ślub kościelny z mocą cywilną od

2200€

Koordynacja ślubu

Opłaty administracyjno-kościelne

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów

Bukiet i butonierka

Fotograf

Ślub cywilny z przyjęciem od

3500€

Koordynacja ślubu

Opłaty administracyjne

Tłumaczenie przysięgłe dokumentów

Grecki celebrant

Samochód do ślubu

Bukiet i butonierka

Fotograf

Łuk z 1 aranżacją kwiatów

Szampan

Obiad i wino

Tort

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAS

NA SOCIAL MEDIA

NASZE USŁUGI

PAKIETY

KWIATY & DEKORACJE

Współpracujemy z najlepszymi florystami na wyspie z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu aranżacji z kwiatów i dekoracji miejsca ślubu i przyjęcia. Jeśli nie masz pomysłu na kolor przewodni lub tematykę ślubu, nie wiesz jakie kwiaty i dekoracje wybrać, wystarczy, że zdasz się na doświadczenie naszych specjalistów w tej dziedzinie.

FOTOGRAF & VIDEO

Współpracujemy z zaufanymi i doświadczonymi fotografami i kamerzystami, którzy nie tylko znają wyspę jak własną kieszeń, ale również cieszą się na niej dużą popularnością.
Każdy z naszych pakietów ślubnych zawiera fotografa. Możecie poszerzyć pakiet o zwiększoną liczbę zdjęć, przygotowania do ślubu lub sesję plenerową po ślubie (zazwyczaj na dzień lub dwa po ślubie) w wybranej przez Was lokalizacji.
Nasi kamerzyści z kolei oferują różnorodne pakiety video, które możecie dobrać odpowiednio do Waszych potrzeb.

PRZYJĘCIE WESELNE

Mamy doświadczenie nie tylko w kameralnych ślubach z przyjęciem (w tym romantycznej kolacji we dwoje), ale również w ślubach powyżej 50 osób. W naszej ofercie ślubu z przyjęciem znajdziecie klimatyczne tawerny nad brzegiem morza, restauracje, winnice, wille.
Możemy zorganizować dla Was rozrywkę w postaci min. DJ, zespołu muzycznego, pokazu tańców greckich, pokazu fajerwerków.

TORT

Tort weselny nie tylko pełni rolę dekoracyjną, ale przede wszystkim musi być smaczny. Torty przez nas polecane pochodzą z najlepszych cukierni na wyspie. Pomożemy w wyborze nie tylko jego wielkości i wyglądu, ale również i smaku. Zamiast tradycyjnego tortu możecie zamówić udekorowane babeczki (tzw. Cupcakes) lub tradycyjne greckie słodycze.e.

PLANOWANIE ŚLUBU

Zajmujemy się kompleksowym planowaniem ślubu. Do zakresu naszych usług należą min. Rezerwacja daty i miejsca ślubu, rezerwacja daty spotkania w urzędzie, tłumaczenie przysięgłe dokumentów, rezerwacja poszczególnych usług, jak np. fotograf, florysta, stylistka, transport, przyjęcie. Możemy również pomóc w rezerwacji przelotu i zakwaterowania. .

TRANSPORT

Oferujemy przeróżne środki transportu. Min. samochód lub bryczkę do ślubu dla Państwa Młodych, transport dla gości na miejsce ślubu, transport na lotnisko, transport do urzędu, łódź. Możemy również zorganizować przelot helikopterem