Chciałabym bardzo podziękowaćTurqoiseInspirationEvents: Pani Sylwii oraz Panu Bogumiłowi za fantastyczną organizację całej ceremonii. Zaczęło się niewinnie od zwykłego maila z zapytaniem w planach o przyszły rok, a tu Pani Sylwia zaproponowała nam możliwość organizacji wszystkiego za niespełna 6 tygodni. Można by pomyśleć totalne wariactwo, żeby zorganizować dosłownie wszystko od wszystkich dokumentów, po ubrania oraz obrączki robione na zamówienie w tak krótkim czasie, gdzie inni potrafią to planować rok czy nawet dwa. W dodatku wszystko poprzez maile i internet bez wychodzenia z domu.

Ale przyznam, że to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Zaufaliśmy Pani Sylwii, że można dokonać wręcz niemożliwego. Mogliśmy liczyć na fajny kontakt mailowy, fachową opinie i doradztwo w tematach, na których się nie znamy. Zdaliśmy się na Panią Sylwię co do wyboru miejsca ceremonii co było strzałem w dziesiątkę i przeszło nasze wyobrażenia i oczekiwania.

Największym dla mnie zaskoczeniem była przysięga, którą wymyśliła i napisała sama organizatorka. Dosłownie zwala z nóg. Nie jest to zwykła klepanina formułki wszystkiej nam znanej z innych ślubów. Zmieniliście moje postrzeganie, że ceremonia nie musi być sztywnym dukaniem słów, pełnym stresu. Dzięki Wam wszystko było profesjonalne i na luzie.

Sesja zdjęciowa której się trochę baliśmy z uwagi na brak doświadczenia w pozowaniu i ogólnym skrępowaniu były zupełnie niepotrzebne. Przebiegła bardzo szybko i przyjemnie, Pan Bogumił jest otwarty na wszelkie pomysły, a jeśli się ich nie ma (tak jak to było u nas) to można liczyć na jego pomoc.

Podsumuje to następująco:

pełny profesjonalizm z zamiłowaniem do swojej pracy, bez względu na to czy ceremonia jest dla dwóch czy 100 osób, zadowolenie klienta nawet najbardziej wymagającego, zero pośredników i krętactwa, piękna pamiątka na resztężycia w postaci zdjęć oraz wspomnień.

Życzę Państwu wszystkiego dobrego i dalszej realizacji w tym co robicie.

Jeszcze raz dziękuje, sprawiliście, że najważniejszy dzień w naszym życiu przeżyliśmy w radości, szczęściu i w pozytywnym zaskoczeniu.

                                                                                                                     Joanna i Łukasz, 16.09.2021

Serdecznie polecamy Panią Sylwię i jej firmę!

Kobieta złoto – odpisuje o każdej porze dnia i nocy, niezwykle kontaktowa, bardzo kompetentna i pomocna, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych do realizacji.

Pani Sylwia załatwia wszystko, dba o każdy szczegół, na żadnym etapie młodzi nie są pozostawieni sobie, spełni każde życzenie klienta.

Serdecznie polecamy, nic tylko pakować się i lecieć brać ślub na tle turkusowego morza – resztę zrobi za was Pani Sylwia w sposób najbardziej profesjonalny, jak tylko się da!

                                                                                                            Magda i Damian, 07.09.2021 Alykanas

Mogłabym tutaj wypisać za co dziękujemy Pani Sylwii, ale zabrakło by tu miejsca… Miliony przed i po pytań kto nam to w tym pomógł, widziałem zdjęcia, filmiki było bosko! To prawda było przepięknie.

Ślub pomimo przeciwności pogody był przepiękny, pełen niezapomnianych chwil, łez szczęścia a to wszystko dzięki Państwu.. Miało być inaczej ale czy to ważne skoro było idealnie?

Dziękujemy z całego serca za pomoc we wszystkim, za wszystkie rady uspokajanie kiedy już stres sięgał góry, nie wiem co byśmy bez Pani zrobili… Ahh Pani sama wie…

Pan Bogumił cudowny człowiek, sesja z nim czysta przyjemność a efekty nieziemskie..

No cóż jeszcze raz DZIĘKUJEMY a my mamy nadzieję, że może jeszcze kiedyś uda nam się spotkać. ogrom buziaków i uścisków od naszej trójki!

 

                                                                                                                   Marta i Kamil, Amoudi 12.09.2021

Serdecznie polecam każdemu kto zastanawia się nad ślubem za granicą. Wszystko dopięte na ostatni guzik! Planerka bardzo elastyczna, nawet na ostatnią chwilę udało nam się przyspieszyć datęślubu! W czasach korony duża elastyczność jest wielkim plusem.

Przed ślubem ogromna pomoc przy wyciaganiu dokumentów z urzędów, wszystko było jasne i klarowne.

Podczas ślubu i sesji zdjęciowej panuje bardzo przyjazna atmosfera, która sprawia, że nie ma miejsca na stres. Zdecydowanie czuliśmy się wyjątkowo.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy! Było bajecznie i bardzo profesjonalnie!

 

                                                                                                       Marysia i Krzysztof, 26.08.2020 Agios Nikolas

Serdecznie dziękujemy za organizację naszego wymarzonego ślubu na Zakynthos! Ciepło i serce nam okazane sprawiły, iż był to wyjątkowy i niezapomniany dzień. Na każdym etapie mieliśmy bardzo dobry kontakt, wszystko zostało zorganizowane wyjątkowo sprawnie. Począwszy od makijażystki, fryzjerki, cudownej dekoracji na plaży po wzruszającą przysięgę i profesjonalne zdjęcia. Organizatorzy dali się poznać jako wyjątkowo sympatyczni i życzliwi ludzie. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się zobaczymy

                                                                                                       Marzena i Przemek, 08.06.2021 Marathonisi

Serdecznie dziękuję Pani Sylwii za zorganizowanie naszego wymarzonego ślubu i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik!

Jest ciężki okres przez pandemię ale Pani Sylwia jest taką profesjonalistką ,że nie musieliśmy się niczym przejmować. Brak słów aby opisać jaka jestem szczęśliwa, że na nich trafiliśmy. Polecam z całego serca!!!!!

 

                                                                                                            Ola i Kamil, 30.05.2021 Zatoka Wraku

Polecamy z Całego serca!

Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera, mnóstwo ciepła, a przede wszystkim stały kontakt co było dla Nas bardzo ważne!

Byliście dla Nas wsparciem nawet wtedy gdy warunki pogodowe odwróciły Nasze plany do góry nogami w dniu Ślubu. Sylwia i Bogumił dziękujemy! Bez Was nie byli byśmy dziś szczęśliwym małżeństwem. Uratowaliście Nasz Ślub bez dwóch zdań.

                                                                                                                 Patrycja & Jarek, 10.09.2020

Długo się zastanawiałam jak zacząć, jak podziękować Pani Sylwii oraz Panu Bogumiłowi.

Jakichkolwiek słów bym nie użyła one nie opiszą tego, jak bardzo jesteśmy wdzięczni oraz zachwyceni naszym ślubem, które dla nas je zorganizowaliście.

Pani Sylwio DZIĘKUJEMY za dosłownie WSZYSTKO …

– za przede wszystkim ogromną cierpliwość

– za zupełny profesjonalizm

– za dopracowanie każdego,

najmniejszego szczegółu

– za to, że nie ma dla Pani rzeczy niemożliwych

– za cenne porady

– za uśmiech, którym pani wszystkich dookoła zaraża

– za CUDOWNE , NAJPIĘKNIEJSZE przysięgi

– za stały kontakt z nami

Panie Bogumile DZIĘKUJEMY za zdjęcia na których został uwieczniony jeden z NAJPIĘKNIEJSZYCH DNI W NASZYM ŻYCIU …

– dziękujemy za profesjonalizm

– za uśmiech, który nie schodzi on Panu z twarzy

– za pomoc w odstresowaniu się

– za cierpliwość i wytrwałość

– za pomoc i doradztwo w ustawieniu się do zdjęć, by wyszły jak najpiękniej

Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyjątkowo.

JESTEŚCIE CUDOWNI !!!

Nasz ślub był niezwykły i wyjątkowy. Słowa przysięgi były tak piękne, że po dzień dzisiejszy wzruszają i ściskają nas za serduszka. Ten dzień , ta chwila był i jest niezapomnianym wydarzeniem dla Nas, naszych Kochanych Dzieci, cudownych Świadków oraz ich przemiłej Córki.

DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZYSTKO

I myślę że do zobaczenia …. Na odnowinach kiedyś.

                                                                                                              Sabina i Arkadiusz, Cameo 13.09.2021

Nie zamieniłabym nikogo innego na organizację naszego ślubu, mimo iżzmienialam koncepcję kolorów i dekoracji przynajmniej raz na tydzień, Pani Sylwia zawsze cierpliwie słuchała i doradzała w każdej kwesti. Myślałam że nie da się tego zorganizować w parę miesięcy ale dzięki spokojowi i opanowaniu Pani Sylwi wszystko jest możliwe.Jednego czego żałuję, to tego że nie mogę przeżyć jeszcze raz tego dnia.Sprawdziła się nie tylko jako organizatorka ale jako super świadkowa. Natomiast dzięki Panu Bogusiowi czuliśmy się bardzo swobodnie podczas sesji. W przyszłości na odnowienie przysięgi wybierzemy napewnoTurquoiseinspirationevents! Jeszcze raz dziękujemy bardzo nie tylko za sam ślub, ale za wszystkie miesiące razem, podczas których mogliśmy wspólnie przygotowywać się do tego dnia.

                                                                                                                   Samanta i Marcin, 14.09.2020

Niesamowita osoba spełniająca ślubne marzenia! Nie mogliśmy trafić lepiej!

Dziękujemy za wszystko i polecamy z całego serca Panią Sylwię!!!!

                                                                                                              Samanta i Przemek, 28.06.2021 Cameo

Firma absolutnie warta polecenia! Bardzo sprawny kontakt, błyskawicznie załatwione formalności (około miesiąc od podjęcia decyzji do samego ślubu!), doświadczenie pani Sylwii pomogło nam dopiąć wszystko na czas i dzięki temu ślub w Grecji, który wydawał się jedynie marzeniem ostatecznie poszedł łatwiej niż samodzielna organizacja tego samego w Polsce – takie mamy odczucia.

Pani Sylwia i Pan Bogumił to ponadto przesympatyczni ludzie, wprowadzają dobrą atmosferę, dobrze znają wyspę i robią wszystko, żeby wyszło idealnie. Dzięki nim np. uniknęliśmy na ostatni moment deszczu – pani Sylwia przełożyła wszystko w ciągu jednego dnia i mieliśmy piękną pogodę do zdjęć, za co serdecznie dziękujemy. Narzeczona była też bardzo zadowolona z pięknego bukietu. Dzięki świetnej organizacji ślubu mieliśmy zero stresu. Wcześniej chcieliśmy skorzystać z usług konkurencyjnych firm, ale po wstępnym rozeznaniu to tutaj otrzymaliśmy świetny kontakt, gwarancję powodzenia i to, o co tylko poprosiliśmy.

Podsumowując – jeżeli chcecie wziąć ślub w Grecji i mieć pewność, że wszystko się uda i przebiegnie w fajnej atmosferze, to skorzystajcie z Turquoise Inspiration Events, bo naprawdę warto. Organizacja ślubu warta każdego wydanego euro! Pozdrawiamy organizatorów!

 

                                                                                                        Kamil i Monika, 03.09.2022 Agios Nikolaos