Ślub z zatykającym dech w piersiach widokiem jest idealny nie tylko na ślub cywilny lub humanistyczny z przyjęciem, ale również na kameralny ślub we dwoje. Decydując się na ślub z widokiem, który ma miejsce zazwyczaj na tarasie lub na klifie, macie gwarancję na nietuzinkowe zdjęcia. Systematycznie poszerzamy naszą ofertę o nowe miejsca widokowe, które cieszą się bardzo dużą popularnością.

Oto nasza propozycja:

          1. Miejsce widokowe 1

Ślub na tarasie z widokiem na morze i na Kefalonię. Miejsce, w którym odbywa się ceremonia, jest wynajmowane na użytek prywatny. Po ceremonii udacie się z fotografem na sesję zdjęciową na plażę, znajdującą się przy tarasie. Miejsce idealne nie tylko na kameralny ślub we dwoje, ale również na ślub z przyjęciem.

          2. Miejsce widokowe 2

Miejsce numer 2 jest dedykowane dla osób marzących o ślubie w stylu rustykalnym, z widokiem na morze, pośród zieleni i drzew palmowych. Dla osób, które chcą przeżyć dzień ślubu wyłącznie w gronie najbliższych. Miejsce numer 2 przeznaczone jest na ślub z przyjęciem lub samo przyjęcie dla grup powyżej  15 osób.

          3. Miejsce widokowe 3

Miejsce numer 3 przeznaczone jest na ślub z przyjęciem powyżej 25 osób. Taras jest wynajmowany na użytek prywatny na czas ślubu. Ceremonia może się odbyć na tarasie z widokiem na morze lub na prywatnej plaży. Przyjęcie odbywa się na tarasie przy morzu, gdzie możecie się bawić do późnych godzin nocnych.

          4. Miejsce widokowe 4

Miejsce numer 4 położone jest tuż przy pięknej piaszczystej plaży. Ceremonia odbywa się na tarasie pod zadaszeniem i jest  wynajmowany na użytek prywatny na czas ślubu. Miejsce to jest przeznaczone na ślub z przyjęciem zarówno na ślub kameralny, jak i w większym gronie. Alternatywą jest również ślub na plaży przynależącej do tarasu.

         5. Miejsce widokowe 5

Miejsce numer 5 położone jest na północnym wschodzi e wyspy, na przylądku Skinari. Jest jednym z najpiękniejszych miejsc widokowych na  Zakynthos.  Wybierając Skinari na miejsce ślubu macie gwarancję na zapierające dech w piersiach widoki i niesamowite zdjęcia.

Ślub odbywa się na tarasie widokowym lub przed kamiennym wiatrakiem z widokiem na Kefalonię. Po ślubie możemy zorganizować dla Was przyjęcie w restauracji przy biało-niebieskim wiatraku.

Miejsce numer 5 jest idealne nie tylko na romantyczny ślub we dwoje, ale również na ślub z przyjęciem.

         6. Miejsce widokowe 6

Ślub z zatykającymi dech w piersiach widokami i z najpiękniejszym zachodem słońca. W takiej scenerii możemy dla Was zorganizować zarówno kameralny ślub z romantyczną kolacją lub prawdziwe greckie wesele z zabawą do rana. Miejsce dostępne wyłącznie dla Klientów TurquoiseInspiration Events.

         7. Miejsce widokowe 7

Miejsce numer 7 przeznaczone jest dla osób marzących o ślubie nad brzegiem morza bez piasku pod stopami. Ślub odbywa się na drewnianym podeście,  z którego możecie podziwiać rozbijające się o brzeg fale i zachód słońca. Taras, na którym odbywa się ceremonia jest wynajmowany na użytek prywatny. Miejsce numer 7 jest idealne zarówno na kameralne jak i duże śluby z przyjęciem. Przyjęcie możemy zorganizować na tarasie lub tuż obok tarasu.